پمپ آب محيطي پنتاکس ايتاليا مدل PM از بدنه چدني و پروانه برنجي ساخته و طراحي شده است و اغلب براي سيستم هاي خانگي و مصارف صنعتي ساده و افزايش فشار آب سرد و گرم به کار برده مي شود. اين نوع پمپ براي تقويت و افزايش ميزان فشار آب و همچنين آبدهي به منظور استفاده در منازل مسي تک واحدي ويلايي و آپارتماني تا متراژ 80 متر ، جابجايي آب تميز بين مخازن کوچک ، آبرساني به کانکس هاي کارگاهي و کمپ هاي موقت پيشنهاد مي شود . از مزاياي پمپ محيطي PM پنتاکس ايتاليا مي توان به کارکرد کم صدا و کم هزينه ، کم حجم و سبک بدون با قابليت حمل آسان و تامين فشار آب کافي جهت مصارف ساده و کوچک اشاره کرد .


پمپ آب نيم اسب خانگي پنتاکس PM 45


پمپ هاي محيطي پنتاکس سري PM قادر به انتقال سيالات غير خورنده و تميز با حداکثر دماي 90درجه سانتيگراد با حداکثر آبدهي 3مترمکعب برساعت و حداکثر ارتفاع 80متر مي باشد. از پر مصرف ترين اين پمپ ها ، پمپ PM45 با موتور تکفاز نيم اسب ، ظرفيت آبدهي 2.4مترمکعب برساعت و حداکثر ارتفاع 35متر است . الکتروموتور پمپ آب خانگي PM پنتاکس شرکت ايتاليا به صورت تکفاز با دور 2900RPM است که داراي محافظ حرارتي IP44 و کلاس عايق F با پايه اي از جنس چدن مي باشد . هم چنين جنس بدنه پمپ PM45-80 از چدن ، پروانه از جنس برنج ، شفت از جنس استنلس استيل 416 و مکانيکال سيل از جنس سراميک / گرافيت است .


 پمپ پنتاکس نيم اسب


کاربردها :


پمپ آب محيطي پنتاکس مدل PM با موتور نيم اسب و 1 اسب با دبي و فشار متناسب در سيستم هاي خانگي ، مصارف صنعتي کوچک ، افزايش فشار آب سرد و گرم و انتقال سيالات تميز و غير خورنده به کار برده مي شود .


منبع پمپ پنتاکس نيم اسب


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Ashwin شرکت بازرگاني بارمان Andrea Brandi Jessica Carl سرور مجازي خريد بهترين انواع دستگاه ارده گيري April فروشگاه تلويزيون